Gerçek Instagram Takipçi Kazanmanızı Sağlayacak Yöntemler

InstagramSosyal Medya

Instagram Hikayesinde “Bana Soru Sor” Özelliği Nasıl Kullanılır?

Anonim olarak kullanıcılara soru sorma sitelerinin ardından Instagram’da “Bana Soru Sor” özelliğini hikayeler bölümüne ekledi.

Uygulamanın yeni getirdiği soru sorma özelliği, kimi kullanıcı tarafından hoşnut kimi kullanıcı tarafından olumsuz karşılandı.

Instagram Hikayesinde “Bana Soru Sor” Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram hikayelerinde kullanılabilen “Bana Soru Sor” özelliği, uygulamanın en son güncellemesiyle getirildi. Eğer uygulamanız güncel olmasına rağmen hesabınızda bu özellik aktif değilse bu bir sorun değildir. Uygulama, getirdiği güncellemeleri bütün kayıtlı hesaplarında aynı anda aktif etmeyebilir. Bu sorunun çözümü için uygulamanın APK’sını indirmenize gerek yok. En kısa süre içerisinde Instagram hesabınızda bu özellik aktif olacaktır.

Özelliği kullanabilmek için uygulamaya girin ve uygulama ana ekranının sol üstünde yer alan kamera butonuna tıklayarak hikayelere gidin. Bu ekranda ister fotoğraf isterseniz de video çekebilirsiniz. Hikayenizi oluşturun ve sağ üst taraftaki Etiketler butonuna dokunun. Alt taraftan açılan pencerede, hikayelerinize, konum, kişi, GIF, saat, tarih ekleyebilir, anket oluşturabilir ve en son özellikler beraber “Bana Soru Sor” özelliğini kullanabilirsiniz. Açılan pencerede “Sorular” butonuna tıklayın.

“Sorular”, oluşturduğunuz hikayenin üzerinde ufak bir kutucuk olarak duracaktır. Bu kutucuğa “Bana Soru Sor” yazan yerin üzerine tıklayarak istediğinizi yazabilirsiniz. Ayrıca kutucuğu istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

Hikayelerde paylaştığınız “Sorular” özelliğine yanıt veren kullanıcılar, kullanıcı adlarıyla beraber Instagram hikayenizde gözükecektir. Soruyu soran kişiyi sadece soru sorulan kullanıcı görecektir.

Benzer Yazılar
InstagramSosyal Medya

Instagram Profil Fotoğrafını Beğenme

InstagramSosyal Medya

Instagram’da Takipçi Arttırmanın 50 Etkili Yolu

Sosyal Medya

Sosyal Medya Görsel / Fotoğraf Boyutları 2019

Sosyal Medya

Markanız için Hangi Sosyal Medya Platformu Daha Uygun?

Bültene kayıt olarak tüm paylaşımlardan haberdar olun

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Worth reading...
Site içi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?